Skip to content

Teknoloji ve yeni ürün meraklısı.

IMG-20130224-WA0003

Ali İlhami Öztan

Sene 1993. Gaziantep’de yörenin hakim olduğu ten rengine hiç muhalefet etmeden doğdum. Liseyi bitirinceye kadar da orada yaşadım. Yine 2011 yılında -çocukluğumda ses çıkaran bütün oyuncakların içini “anne bak açtım” hevesiyle açıp parçalamamdan da belli olduğu üzere- İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’ni kazanarak kendimi Gaziantep yemeklerinden bilerek ve isteyerek mahrum ettim ve İstanbul’a adımımı attım.

İTÜ’den mezun olduğuğumda elimdeki staj tecrübelerinin üzerine koyup mühendis olmalıydım. Ardından Turkcell ve P.I. Works gibi telekom sektöründeki büyük oyuncularda 3 yıldan fazla mühendislik yaptığımda farkettim ki sadece mühendis olmamalıydım. Hızlı bir karar vererek “marketing”ci oldum.

TÜM ÇİÇEKLERİ KOPARTABİLİRLER; ANCAK YİNE DE BAHARIN GELMESİNİ ENGELLEYEMEZLER. – PABLO NERUDA

Buraya neden mi geldim? Aslına bakarsan saf mühendis olmak hoşuma gitmediği için hayatımı değiştirdim. Hem biraz bu değişimi anlatmak hem de bildiklerimi paylaşmak, okuduklarımı araştırdıklarımı ulaşabildiğim kadar insana ulaştırabilmek benim için bir mutluluk oluyor.

Belki size yardımcı olabilirim?

Teknoloji Danışmanlığı

İş süreçlerinizde veya günlük hayatınızda, teknolojinin herhangi bir konusunda bir yardıma ihtiyacınız olduğunda destek vermeye hazırım.

Reklam & Pazarlama

Yeni bir marka oluştururken veya var olan markalarınız için Baraka Ajans'ın size verebileceği tüm kurumsal desteklerden yararlanabilirsiniz!